Başarılı Uzmanlarla Kaliteli Terapi Yöntemleri

beylikdüzü psikiyatri

Yetişkinlerde görülen ruhsal sorunlar çoğu zaman çocuklarda da görülmektedir. Bu dönemlerde çocuklarınızın sorunlarının ilerlememesi için Beylikdüzü pedagog destekleri almanızı tavsiye ediyoruz. Dünyayı yetişkinlere göre çok daha farklı algılayan çocuklar, bazı sorunlar karşısında doğru davranışlar sergilemezler. Bu durumda devreye giren Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi uzmanlarımız, doğru terapi ve tedavi yöntemleri ile sorunlara uygun çözümler üretmektedir.

Çocuk terapisi konusunda uzmanlaşan ekibimiz ile İstanbul’un Beylikdüzü çocuk terapisi ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Danışmanlık merkezimizde faydalı terapiler geliştirerek çocukları yaşadıkları ruhsal bunalımdan kurtarıyoruz. Bu konuda gerekli tüm eğitimleri en iyi şekilde alan uzmanlarımız, ihtiyaca yönelik geliştirdikleri yöntemler ile sorunları çok kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Çocukların psikolojilerine göre uygun oyun ve terapi yöntemleri geliştiren Duygu Yüksel, sözel ifadelerle sorunlarını ya da duygularını aktaramayan çocukların ruhsal yapılarını tedavi etmektedir. Yetişkin ve çocuk psikolojisi alanlarında kendini son derece geliştirmiş olan uzmanımız, yetişkin terapistlerinden farklı olan yöntemler ortaya koymaktadır. Çocuklarınızın daha fazla ruhsal bunalıma girmesini istemiyorsanız, Yüksel Danışmanlık Merkezimize müracaat edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir