Çalışmalarınıza Yön Verecek Tasarımlarımız İle Hizmetinizdeyiz

toplantı masası

Büronet markası ile 40 yıla yakındır ofis mobilya sektöründe hizmet veren firmamız, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak e – ticaret hizmetlerine de başlamıştır. Her geçen yıl daha da büyüyen firmamız, bir ofiste ihtiyaç duyulacak tüm mobilyaların üretimini yapmaktadır. İstanbul’da bulunan ofisimizden Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapıyoruz. Sizde ofisinizde Büronet kalitesini görmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey siparişinizi oluşturmaktır. Siz siparişinizi verin gerisiniz bize bırakın.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, ürünleri arasına bilgisayar koltuğu modellerini de eklemiştir. Ofislerin demirbaşlarından olan bilgisayar başında saatlerce oturduğunuz için sırt ve bel ağrıları yaşamanız normaldir. Ancak bu soruna son veren firmamız, kaliteli malzemeler ile tasarladığı koltukları ile bilgisayarlarınızda rahat etmenizi sağlar. Dilerseniz bilgisayar masası da satın alarak takımınızı tamamlayabilirsiniz.

Donanımlı personelleri, teknolojik ekipmanları ve kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetleri ile sektörün en güvenilir ismi olan Büronet, cafe sandalye seçeneklerine de sahiptir. Cafe gibi yoğun müşterinin geldiği alanlarda konforlu sandalyelerimizi kullanarak müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Ürünlerimiz mekânınızın tasarımına uygun renklerde hazırlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir