Estetik Sorunlara Profesyonel Çözümler

H100 Aşısı-Ameliyatsız Yanak İnceltme

Estetik operasyonlar denildiği zaman akıllara ilk gelen isim olan Op. Dr. Cahit Vural, İstanbul’un en güvenilir hizmetlerini kendi kliniğinde vermektedir. Teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ederek hizmetlerimizi ve ekipmanlarımızı bu doğrultuda yeniliyoruz. Yenilenen ekipmanlarımız ile ameliyatsız yanak inceltme işlemini gerçekleştiriyoruz. Dışarıdan bakıldığında ilk olarak dikkat çeken yüz bölgesinde yanakların kalınlaşması ve şişman görünmesi sorununa çözüm getiren uygulamamızdan memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Gençlik aşısı olarak adlandırılan H100 aşısı işlemlerinde kliniğimize güvenebilirsiniz. Daima isteklerinizi göz önünde bulunduran uzmanımız, olması gerekenle isteklerinizi harmanlayarak hayatınızı güzelleştirecek sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ciltte meydana gelen deformelerin giderilmesini sağlayan işlemimiz, kırışıklıkların da ortadan kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Her konuda desteklerin esirgenmediği kliniğimizde ekonomik fırsatları kaçırmayın.

Vücudun belirli noktalarında yoğun olarak yağ birikimi olduğu görülmektedir. Yağ birikimi nedeni ile ortaya kötü bir görüntü çıkmaktadır. Bu kötü görüntüden sizleri kurtarmak için lipomatik yağ aldırma yöntemini geliştiriyoruz. İşlemlerimiz sonrasında bölgesel yağlarınızdan ve o bölgede oluşan sarkmalardan kurtulacaksınız. Profesyonelliği elinden bırakmayan ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun tedavileri yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir