Işıltılı Gülüşler İçin Hizmetlerimize Güvenin

kaplama diş

Yaşam tarzında görülen değişmeler, beslenme alışkanlıkları ve diğer nedenlere bağlı olarak dişlerde bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu aşamada diş tedavilerine önem verilmediği zaman dişlerin çürümesi ve kaybı gibi sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sonuçları yaşamamanız veya yaşasanız bile uygun tedavi ile eksikliklerinizden kurtulmanız için Orident.net  farkı ile diş sağlığı hizmetleri sunuyoruz. Diş hastalıkları ile alakalı her konuda Orident ekibimize güvenebilirsiniz.

Belirli bir süreci kapsayan implant diş tedavisi ile eksik diş sorunlarınıza son veriyoruz. Kaybettiğiniz dişleriniz için artık üzülmeyin. Özel yöntemlerle uyguladığımız implant tedavisi sonrasında kaybettiğiniz diş yerine yapay diş kökü ile hayatınıza devam ediyorsunuz. Profesyonelliğimiz sayesinde gerçek diş görünümüne kavuşuyorsunuz.

Diş eksikliklerinin giderilmesi amacı ile kaplama diş tedavisine de yer veriyoruz. Diş kayıplarını önleyen kaplama dişler, beyaz bir görünüm kazandırdığı için daha mutlu gülümsemeler sağlamaktadır. Çeşitli maddelerden yapılan kaplamalar değişik isimler almaktadır. İşinde uzman olan hekimlerimiz, dişleriniz için hangi kaplama yönteminin daha doğru olduğuna karar vermektedir. Bizlere, hekimlerimize ve hizmetlerimize güvendiğiniz için asla pişman olmayacağınızı belirterek sizleri kliniğimize davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir