Malatya’da Araç Kiralamanın Tam Zamanı

malatya oto kiralama

2000 yılında Malatya rent a car hizmetleri sunmak amacı ile kurulan Beşkonaklar, tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda hizmet ağını genişletmiştir. Kısa sürede çok büyük atılımlar yapan firmamız, farkını daima hissettirmeyi başarmıştır. Firmamızın ve ekibimizin samimiyetine sonuna kadar güvenebileceğinizi belirtmek isteriz.

Kurulduğu günden bu yana sergilediği hizmetleri ile Malatya araç kiralama sektörünün önde gelen ismi olan firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş araç filosu ile günlük, aylık ve uzun dönem filo kiralama hizmetleri sunmaktadır. Araç ihtiyaçlarınızı konforlu ve ekonomik olacak şekilde karşılayan firmamızın hizmetlerinden istediğiniz zaman yararlanabileceğinizi unutmayın.

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde Malatya oto kiralama konusunda çalışmalarını geliştiren firmamız, araç kiralayan tüm müşterilerin mutlu bir şekilde firmamızdan ayrılmasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Sürekli yenilenen son model araçlarımızın bakımı düzenli olarak yaptırılmaktadır. Araçların vergi ve kasko ücretleri aksatılmadan yatırılmaktadır. Bu gibi külfetlerden sizleri kurtaran firmamız, aracı kiralama dışında bir bedel talep etmemektedir. Firmamıza gelerek şartları konuşabilir ve anlaşma sağlanması halinde ödemeyi yaparak aracınızı hemen alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir